Bizon autoservis Dasný – České Budějovice

Rychlé objednání do servisu online

5 minut jízdy z Českých Budějovic

Moderní autodílna s profi vybavením

Jak do Bizona?

O nás

Bizon servis je velký autoservis na předměstí Českých Budějovic, který nabízí služby rychloservisu, autoservisu, pneuservisu, geometrie a diagnostiky.

Autoservis Bizon vznikl v roce 2022 v nově vybudované hale bývalého zemědělského objektu jako odpověď na regionální poptávku po kvalitních, rychlých a poctivých službách v autoopravárenství.

Spojením se strategicky zajímavými partnery v automotive (zejména na lokální úrovni) se Bizon autoservis stal vysoce hodnoceným poskytovatelem služeb v oblasti oprav a údržby automobilů.

Bizon – autoservis s náturou

Volba názvu a sloganu „Bizon – autoservis s náturou“ odkazuje na odhodlání dělat věci jinak, než je v oboru zvykem. Více transparentně, prozákaznicky a otevřeně.

Od počátku si Bizon stanovil pravidla, která vycházejí vstříc zákazníkům a jejich potřebám:

  • ceny montovaných autodílů bez nesmyslné marže – tzn. autodíly za ceny, jako mají e-shopy na internetu;
  • férová cena za práci – reálná cena za hodinu práce automechanika, opotřebení strojů, spotřební materiál, tzn. bez nutnosti tahat zákazníka za nos levnou hodinovkou, ale naopak marží na dílech;
  • prozákaznický přístup se snahou pomoci, tzn. tam, kde oprava není nutná, být na straně zákazníka, ne na straně výdělku za každou cenu;
  • příjemné prostředí pro čekající, tzn. nabídka občrstvení a pohodlného posezení, aby návštěva autoservisu byla příjemným zážitkem, ne utrpením.

A navíc nám název Bizon servis přišel prostě víc cool, než názvy jako „Autoservis Dasný“, „Nejlepší autoservis v Českých Budějovicích“ nebo dokonce „Váš autoservis“. Máme prostě náturu dělat to trochu víc po svém.

A tak věříme, že lidé z Českobudějovicka, kteří potřebují opravit své vozidlo, udělat pravidelnou údržbu nebo přezout pneumatiky, si snáze zapamatují, že s autem mají přijet „do Bizona“.

Bizon – autoservis s 5 zdvižemi

Autodílna Bizona je kompletně nově vybavena, a to zejména profesionálním autodílařským vybavením značky Golemtech. 5 pracovních stání se zdvižemi umožňuje současně pracovat na velkém počtu zakázek tak, aby nevznikaly prostoje a dlouhé čekací doby.

Každý automechanik disponuje kvalitním nářadím i speciálními přípravky na technicky odborné práce.

Bizon – autoservis 5 minut od Českých Budějovic

Do autoservisu Bizon je to z Českých Budějovic 5 minut jízdy. Servis je postavený v obci Dasný, na výpadovce z Č.B. směrem na Písek. V Dasným v pravotočivé zatáčce (směrem od Č.B.) doleva, po místní silnici k velkému zemědělskému areálu.

 

Pro objednání nebo další informace nás kontaktujte n:

tel.: 775 343 070

e-mailu: info@bizonservis.cz