Bizon autoservis Dasný – České Budějovice

Rychlé objednání do servisu online

5 minut jízdy z Českých Budějovic

Moderní autodílna s profi vybavením

Jak do Bizona?

California Scents osvěžovač – různé varianty

Vůně do auta California Scents v plechovce s postupným uvolňováním.

88,00 
SKU: california
Category:

Popis

Osvěžovač vzduchu s příjemnou vůní lesních brusinek, provoní Vaše auto, byt i kancelář. Velmi pronikavá, intenzivní a dlouhotrvající vůně. Nechte se okouzlit jedinečnou a smyslnou vůní amerického výrobce California Scents.

Součástí plechovky je také plastové víčko, kterým můžete měnit intenzitu vůně.

Nechte se okouzlit jedinečnou a smyslnou vůní amerického výrobce California Scents. Dlouhotrvající vůně je ukryta do recyklovatelné hliníkové plechovky, která obsahuje tři bloky lisovaného lnu napuštěného parfémem.

Osvěžovač vzduchu umístěte ve vozidle pod sedadlo, boční přihrádky, nebo do držáku nápojů a užívejte si příjemnou vůni, jejíž intenzitu si přizpůsobíte prostým otočením regulátoru. Nejen, že zaplní interiér půvabnou vůní, ale také překryje jakýkoliv zápach a hodí se jak do auta, tak i do domácnosti nebo kanceláře.

Hlavní přednosti:

Luxusní, smyslná a dlouhotrvající vůně v plechovce

Vůně překryje jakýkoliv zápach a provoní interiér

Lze měnit intenzitu vůně

Obsahuje tři bloky lisovaného lnu, napuštěného parfémem

Vonné bloky jsou napuštěny 100% organickými, netoxických vonnými oleji, bez těkavých organických sloučenin (VOC)

Materiál je šetrný k životnímu prostředí

Vhodný do auta, domácnosti i kanceláře

California Car Scents vydrží až po dobu 60 dní.

VAROVÁNÍ

Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal podle místních/regionálních/státních/mezinárodních předpisů.    

Další informace

Typ balení

plechovka

Vůně

Beverly Hills Bergamot, Brusinka, California Crush, Fresh Linen, ICE, Jablečná – Sacramento Apple, Jahodová – Shasta Strawberry, Kokosová – Capistrano Coconut, Levandulová, Melounová – Malibu Melon, Růže – Coastal Wild Rose, Santa Barbara Berry, Santa Cruz Beach, Sunset Woods, Třešňová – Coronado Cherry, Verri Berry