Bizon autoservis Dasný – České Budějovice

Rychlé objednání do servisu online

5 minut jízdy z Českých Budějovic

Moderní autodílna s profi vybavením

Jak do Bizona?

Vozidla Bizon servisu k zapůjčení

Zapůjčení vozidla v Bizon servisu v Dasným u Českých Budějovic má 3 základní pravidla:

 • Vozidlo není podmíněno využitím dalších služeb autoservisu. Půjčit auto si můžete i pro využití na dovolené nebo pro stěhování.
 • Vozidlo se vrací čisté a s plnou nádrží. Půjčení vozidla oproti vratné záloze, která je v případě nedodržení tohoto pravidla použita na vyčištění vozidla a dotankování do plné.
 • Vozidlo je striktně nekuřácké.

Půjčovaná vozidla v Bizon servisu

Peugeot 107

Peugeot 107 k zapůjčení v Bizon servis

242 Kč/den

Peugeot 208

Peugeot 208 k zapůjčení v Bizon servis

424 Kč/den

Škoda Fabia

Škoda Fabia k zapůjčení v Bizon servis

605 Kč/den

Fiat Ducato

Fiat Ducato k zapůjčení v Bizon servis

1 210 Kč/den

Uvedené ceny jsou již vč. DPH.

Jak probíhá půjčení vozidla v Bizonovi?

 1. Vozidlo si zarezervujete na konkrétní dobu u přijímacího technika na tel. 775 343 070, přes WhatsApp) nebo na e-mailu info@bizonservis.cz. Vždy počkejte na odpověď s potvrzením termínu, abychom měli jistotu, že s Vámi počítáme a máme pro Vás vozidlo volné.
 2. Převzetí probíhá přímo v servisu Bizon v Dasným. Za příplatek můžeme po domluvě náhradní vozidlo přistavit kamkoliv v okruhu 10 km od Českých Budějovic.
 3. Neprve sepíšeme smlouvu o zapůjčení. Budeme potřebovat opsat si do smlouvy číslo Vašeho občanského průkazu a číslo Vašeho platného řidičského průkazu.
 4. Do předávacího protokolu zaznamenáme, od kdy do kdy si vozidlo půjčujete. Dále je třeba zaznamenat stav vozidla v momentě, kdy ho od nás přebíráte – nejen stav kilometrů a množství paliva v nádrži, ale také všechny nedostatky, odřeniny, promáčkliny. Určitě si sami vozidlo před převzětím také vyfoťte, ať máte jistotu.
 5. Zapůjčení vozidla je podmíněno uhrazením vratné kauce. Ve většině případů je ve 100% výši vrácena při předání vozidla zpět. Slouží jako záloha pro uhrazení případných škod na vozidle nebo nestandardních požadavků (například vrácení vozidla na jiném místě nebo vyčištění vozidla). Platba za zapůjčení vozidla probíhá předem, je možno platit hotově nebo kartou.
 6. Podpisem předávacího protokolu dostáváte klíčky od vozidla. Náhradní vozidlo je samozřejmě plně provozuschopné, je vybaveno povinnou výbavou, má platné pojištění a má plnou nádrž paliva.
 7. Vozidlo smí řídit jen ten, kdo je uvedený ve smlouvě. Pokud situace vyžaduje, aby vozidlo odřídil někdo jiný, kontaktujte nás, vyřešíme to individuálně.
 8. Pokud byste nedejbože byli účastníky dopravní nehody, zavolejte prosím Policii ČR a zavolejte i na náš telefon, abychom mohli situaci řešit.
 9. Prosíme o dodržování dopravních předpisů. V případě jejich porušení leží veškerá zodpovědnost za pokuty na tom, komu jsme podle smlouvy vozidlo zapůjčili.
 10. Upozorňujeme, že vozidlo nemá uhrazenou dálniční známku. Pokud nezbytně potřebujete využít dálnici ČR, kontaktujte nás.

Jak probíhá vrácení vozidla v Bizonovi?

 1. Vrácení vozidla probíhá opět v servisu Bizon v Dasným. Za příplatek můžeme po domluvě náhradní vozidlo od Vás vyzvednout kdekoliv v okruhu 10 km od Českých Budějovic.
 2. Před vrácením vozidla se ujistěte, že vozidlo je čisté, a dotankujte do plné nádrže. Nejbližší čerpací stanice je v areálu Globusu (směr z ČB) a v Češnovicích (směr od Písku).
 3. Společně projdeme vozidlo, zkontrolujeme a do předávacího protokolu zapíšeme stav vozidla při vrácení – stav najetých kilometrů, stav paliva v nádrži, poškození vozidla, čistotu vozidla apod.
 4. Pokud se shodneme, že vše je v pořádku, převezmeme od Vás zpět klíče od vozidla a vrátíme Vám uhrazenou kauci v plné výši oproti Vašemu podpisu, že peníze přejímáte.
 5. Pokud by se vyskytla nějaká nesrovnalost u vraceného vozidla (ve vozidle bylo i přes zákaz kouřeno, vozidlo není dotankováno, vozidlo je znečištěno apod.), naúčtujeme příslušnou položku z ceníku poplatků a strhneme výši ze zaplacené kauce.

Ceník poplatků při nestandardních situacích

Jiné místo předání při půjčení nebo vrácení než autoservis Bizon v Dasným: 1 210 Kč vč. DPH

Vyčištění vozidla (vozidlo nebylo předáno čisté): 2 420 Kč vč. DPH

Vyčištění vozidla po kuřákovi (ve vozidle bylo i přes zákaz kouřeno): 12 420 Kč vč. DPH

Dotankování (vozidlo nebylo vráceno s plnou nádrží): 2 420 Kč vč. DPH

Poškození vozidla: rozpočtem dle skutečně vzniklé škody

Zapůjčení vozu Škoda Fabia

Zapůjčení vozidla Škoda Fabia je vhodné pro náročnější zájemce, kteří potřebují využít větší přepravní prostor. Zároveň jde o vozidlo, jehož ovládání je pro mnohé zájemce povědomé.

Motorizace: 1.0 TSI

Výkon: 81 kW

Vratná záloha: 1 000 Kč

Cena: 605 Kč/den vč. DPH

Auta se vracejí čistá a s plnou nádrží. Postup a podmínky zapůjčení zde

Zarezervovat vozidlo lze u přijímacího technika na tel. 775 343 070 (i přes WhatsApp).

Zapůjčení vozu Peugeot 208

Zapůjčení vozidla Peugeot 208 je vhodné pro ty, kdo potřebují ekonomickou variantu zapůjčení, ale zároveň potřebují vozidlo s větším přepravním prostorem.

Motorizace: 1.4 VTI

Výkon: 70 kW

Vratná záloha: 500 Kč

Cena: 424 Kč/den vč. DPH

Auta se vracejí čistá a s plnou nádrží. Postup a podmínky zapůjčení zde

Zarezervovat vozidlo lze u přijímacího technika na tel. 775 343 070 (i přes WhatsApp).

Zapůjčení vozu Peugeot 107

Zapůjčení vozidla Peugeot 107 je vhodné pro ty, kdo preeferují nejekonomičtější variantu a zapůjčené vozidlo chtějí použít zejména na jednoduché pojížďky po Českých Budějovicích. Třídvéřová 107 jede poměrně svižně, ale není vhodná pro dopravu ve vícero osobách.

Motorizace: 1.0

Výkon: 50 kW

Vratná záloha: 500 Kč

Cena: 242 Kč/den vč. DPH

Auta se vracejí čistá a s plnou nádrží. Postup a podmínky zapůjčení zde

Zarezervovat vozidlo lze u přijímacího technika na tel. 775 343 070 (i přes WhatsApp).

Zapůjčení vozu Fiat Ducato 115

Zapůjčení vozidla Fiat Ducato je přizpůsobeno potřebám firem. Jde o nákladní třímístnou verzi s velkým přepravním prostorem. Vozidlo je vybaveno protiskluzovou podlážkou a úchyty pro zajištění nákladu a dále také tažným zařízením.

Verze: L1H1

Rok výroby: 2014

Motorizace: 115 Multijet 2.0 D

Výkon: 85 kW

Vratná záloha: 5 000 Kč

Cena: 1 210 Kč/den vč. DPH

Auta se vracejí čistá a s plnou nádrží. Postup a podmínky zapůjčení zde

Zarezervovat vozidlo lze u přijímacího technika na tel. 775 343 070 (i přes WhatsApp).